Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już konto« Powrót do archiwum

Napisane 06/09/16

Najnowszy produkt Plot Electronics - maszyna na każdą kieszeń - Sentinel Economic

Sentinel Economic – najnowszy produkt Plot Electronics

 

Budowa nowej konstrukcji Sentinel Economic oparta jest o nowoczesne połączenie stalowo-aluminiowe opracowane na specjalne potrzeby maszyn CNC. W efekcie parametry jej pracy przewyższają maszyny o budowie stalowo-żeliwnej - spotykane w standardowych maszynach CNC. Sentinel Economic posiada szybsze akceleracje- dzięki czemu wykona wielokrotnie więcej pracy niż stare rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki użyciu markowych prowadnic i listw helikalnych zwiększyła się żywotność maszyny – dodatkowe zastosowanie wahaczy strukturalnych (chronione tajemnicą firmy) powoduje, że na mechanice maszyny nigdy nie powstają luzy nawrotne, zwiększa się jej precyzja i trwałość oraz dodatkowo eliminowane są fale harmoniczne wynikłe z drgań podczas pracy.  Jakość ścieżki narzędziowej jest nieosiągalna w tradycyjnych układach kinematyki budowy maszyn CNC.

Ponadto maszyna posiada:

1. Szafę sterującą z wbudowanym komputerem

2. Mechanikę odporną na zapylenia – nie tylko pyły drzewne – również gipsowe i kompozytowe

3. Wmontowany układ korekcji kąta prostego – gwarantuję geometria maszyny

 

Maszyna Sentinel Economic dzięki talentowi polskich konstruktorów ma nowatorskie rozwiązania i może śmiało rywalizować z profesjonalnymi obrabiarkami w cenie zbliżonej do chińskich produktów

Naszym dążeniem jest aby Sentinel Economic był dostępny dla każdego przedsiębiorcy, wspomagał pracę małych stolarni, prywatnych zakładów produkcyjnych i przemysłowych.