Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoProdukcja

Produkcją maszyn numerycznych Plot Electronics zajmuje się od 2002 roku. W tym czasie wyprodukowano 300 maszyn o różnych wymiarach, przeznaczeniu, budowie i wyposażeniu. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ciągle nadzorowanymi przez dział rozwoju, daje pozycję solidnego partnera.

Firma kilkakrotnie uczestniczyła w międzynarodowych targach branżowych, pokazując zawsze nowoczesne aplikacje CNC i zaskakując trafnością rozwiązań.

Nasze aplikacje wdrożone są w instytucjach, uczelniach, wojsku, jak i firmach krajowych i zagranicznych małych i dużych, np. LOTOS, BOSCH, LDS i wielu innych.

Produkty wytwarzane za pomocą naszych aplikacji są widoczne w postaci, elementów, detali, podzespołów działających w naszym najbliższym otoczeniu, utwierdza nas to w przekonaniu że to co robimy jest ważne.

Trwałość oferowanych produktów wynika z użycia sprawdzonych markowych części, powtarzalnej produkcji. Bezawaryjność wynika z doświadczenia, w wyniku czego stworzono recepturę produkcji, autorskich nowoczesnych rozwiązań, przeprowadzenia szeregu testów i badań nad produktem, który dopiero później trafia do klienta. Nowoczesność rozwiązań wpływa na czas wykonania, łatwość obsługi i zmniejsza koszt produkcji.

Solidność z jaką wywiązujemy się z powierzonych zadań buduje zawsze dobre relacje z naszymi partnerami.

Podstawę naszych obrabiarek stanowi solidna, spawana konstrukcja stalowa. Dzięki starannie przygotowanym projektom inżynierskim oraz profesjonalnym wykonaniu, nasze maszyny odznacza wysoka sztywność oraz zachowanie geometrii przy stosunkowo zminimalizowanej masie. Zespoły napędowe Plot Electronics przez lata doskonaleń osiągnęły poziom, który znacznie ograniczył zużycie części, oraz przyśpieszył posuwy obrabiarki, zachowując stabilność jej pracy dzięki autorskim rozwiązaniom mechanicznym, których nie sposób spotkać u innych producentów. Na jakość pracy maszyn Plot Electronics z pewnością przekładają się również stosowane w nich części mechaniczne producentów światowej klasy takich jak HIWIN. Całości zamysłu dopełnia konstruckja pozwalająca na szybką i łatwą wymianę części zużywających się.

Stosowane w maszynach Plot Electronics elementy takie, jak wrzeciona czy napędy wraz z ich przeniesieniami, są zawsze starannie dobierane w zależności od potrzeb i warunków obróbkowych naszych klientów. Standardowy nacisk na jakość wyposażenia obrabiarek Plot Electronics odzwierciedlają takie marki jak ELTE, MITSUBISHI, czy OMRON.

Sercem układów napędowych naszych maszyn są SERVONAPĘDY. W odróżnieniu od silników krokowych, servomotory przenoszą znacznie większe siły przy zachowaniu niezwykle szybkich posuwów (od 500mm/s) oraz praktycznie bezbłędnej pracy. Nie ma tu mowy o błędach powtarzalności, czy gubieniu kroków przez napęd. Wszystko dzięki odpowiedniemu sterowaniu servomotorami.

W kazdym momencie pracy obrabiarki informacja o położeniu ruchomych suportów jest przesyłana dzięki sprzężeniu zwrotnemu oraz analizowana przez sterowniki, które natychmiast korygują położenie danego suportu, zaś w celu prawidłowej interpolacji ruchów wszystkich suportów zastosowana jest również regulacja ich prędkości, odbywająca się w czasie rzeczywistym. W efekcie maszyna może pracować bezbłędnie 24 godziny na dobę.

Każda maszyna naszej produkcji zaopatrzona jest w system czujników krańcowych oraz bezpieczeństwa, w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy na obrabiarce, a także w osłony mające za zadanie ochronę zespołów obrabiarki przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, również zapewniającymi bezpieczeństwo pracy.

Stosowane intuicyjne systemy operatorskie znacznie ułatwiają i przyspieszają nabycie umiejętności posługiwania się obrabiarką, zaś ich szeroka gama interpretowanych standardów ścieżek narzędziowych czyni je uniwersalnymi pod względem programowania.

W produkcji obrabiarek Plot Electronics największy nacisk położony jest na solidność, precyzję i funkcjonalność, stawiając nasze maszyny na czele branży mechanicznej, czyniąc je pierwszorzędnym elementem uwydatniającym niemal każdą produkcję.