Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoStół próżniowy

Stół próżniowy wyprodukowany jest ze specjalnego wodoodpornego materiału. Pozwala on na próżniowe mocowanie materiału do obróbki - bez użycia dodatkowych elementów mocujących takich jak śruby, trzymaki i imadła.

Dzięki specjalnej budowie obszar stołu możemy dostosować do każdej naszej maszyny oraz do wymagań klienta. Dzielimy go na strefy odpowiednio do zastosowania i wielkości obszaru. Używamy przy tym pomp Busch o wydajności maksymalnej 200 mBar pozwala to na mocowanie na stole nawet niewielkich materiałów.

Szczególnie polecane są do płyt drewnopochodnych takich jak MDF, płyty meblowe i inne, jak również do materiałów i płyt kompozytowych takich jak dibond. Świetnie przytrzyma tworzywa sztuczne, gąbki, pianki. Na jednym z filmów można zobaczyć jak stół radzi sobie z blokiem aluminiowym oraz jego obróbką! Poradzi sobie również z materiałami elewacyjnymi typu hpl, alubond, trespa oraz inne laminaty.

Zamocowanie materiału na takim stole wymaga umieszczenia go na odpowiednio dobranej strefie bez dodatkowych mocowań. Przez to uzyskujemy wielokrotne przyspieszenie procesu produkcji.

Możemy wykonać stół hybrydowy T-rowkowy i próżniowy, który doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju obróbce.

Zapraszamy do oglądnięcia filmów pokazujących działanie stołu w dziale filmy .

Stół próżniowy
Stół próżniowy
Stół próżniowy
Stół próżniowy
Stół próżniowy
Film pokazujący siłę trzymania stołu.