Plotery frezująceFabryka Maszyn CNCObrabiarki CNCCutery tnąceObrabiarki 5D

Śledź nas na...

Obrabiarki cnc Maszyna cnc na youtube Frezarka
x

Aby pobrać ten plik musisz uzupełnić dane formularza Producenta Obrabiarek CNC

Rejestracja

- Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Fabryki Maszyn CNC - Plot Electronics

Mam już kontoFrezarka do drewna

frezarka do drewna Obrabiarka dla stolarstwa Obrabiarka do drewna
frezarka do drewna Obrabiarka dla stolarza centrum do obrobki drewna

Frezarka do drewna Sentinel

- obrabiarka CNC, która z powodzeniem pomieści na sobie wielkie płyty drewniane czy wiórowe. Znakomicie nadaje się do wszelkich prac meblarskich czy stolarskich. Z łatwością poradzi sobie z wytwarzaniem frontów, drzwi, wycinaniem elementów w sklejce czy płycie OSB, MDF. Wytnie meble na wymiar, zrobi otwory na kołki - zmieniając codzienne obowiązki w przyjemność i odkrywanie własnych możliwości i fantazji.


Dzięki obrabiarce Sentinel zrealizujecie największe pomysły na umeblowanie klientowi kuchni, pokoju czy całego domu. Zdobędziecie w ten sposób rzesze zadowolonych klientów jak i ciągle nowe zlecenia, a sam koszt obrabiarki - bardzo szybko Wam się zwróci. Dodatkowo doskonale frezuje w drewnie, aluminium, wszelkich piankach i styropianach.


Obrabiarka dla stolarza Obrabiarka dla stolarza Obrabiarka dla stolarza
Obrabiarka dla stolarza frezarka do drewna obrabiarka do drewna

Aby dobrać odpowiednia obrabiarkę do Państwa potrzeb, musicie koniecznie określić co chcecie robić i w jakim materiale. Na tej podstawie możemy przygotować Państwu ofertę. Możemy również zaoferować wyposażenie dodatkowe czy inne rozwiązania, które pomogą Państwu w szybkiej, bezstratnej i profesjonalnej pracy na naszych obrabiarkach.


Oprócz standardowych wymiarów obszaru roboczego, określimy moc wrzeciona, wysokość bramy.
Z wyposażenia dodatkowego zaproponujemy stół podciśnieniowy, automatyczne odprowadzanie pyłów, układ automatycznego pomiaru punktu zerowego materiału, nóż oscylacyjny do ciecia, układ chłodzenia narzędzia, czy automatyczną wymianę narzędzia.


Obrabiarka dla stolarza frezowanie drewna Obrabiarka dla stolarza
Obrabiarka dla stolarza Obrabiarka dla stolarza frezarka do drewna

Sentinel jest jedną z najstarszych produkowanych obrabiarek wielko - gabarytowych. Jej początki sięgają roku 2002 gdzie początkowa konstrukcja opierała się na profilach aluminiowych. Szybko jednak klienci zweryfikowali swoje potrzeby, a sama konstrukcja została gruntownie przeprojektowana. W 2006 roku jej wygląd i możliwości nabrały nowego znaczenia dzięki zmianie technologii z napędu na śrubach kulowych na napędy zębate, to było jedno z najśmielszych posunięć technicznych firmy docenionych w ostatnich latach.

ZOBACZ OBRABIARKĘ DO ORNAMENTÓW 5-CIO WRZECIONOWĄ !

Zapraszamy do galerii zdjęć aby czerpać nowe inspiracje z tego co wykonaliśmy oraz co wytworzyli na naszych maszynach nasi klienci.


Dostępne obszary obróbcze
SYMBOL OBSZAR ROBOCZY [mm] XYZ
SE 10151000x1500x250
SE 15251500x2500x250
SE 2030200x3000x250
Dostępne na zamówienie inne obszary robocze
Podstawowe dane techniczne pozostałe dostępne w DTR produktu.
DANE TECHNICZNE SENTINEL
GłowicaWrzeciono od 2 kW -8 kW
NapędySERVO najnowsza generacja
KonstrukcjaStalowa spawana z ruchomą bramą
Prędkość posuwuStandardowo 500 mm/s
Zasilanie3 x 400 V ~

Zachęcamy również do kontaktu - odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy wątpliwościach !Więcej informacji znajdziecie w przygotowanej ulotce informacyjnej.
Pobierz PDF