Aktualności

NOWOŚCI

Fabryka Maszyn CNC na Targach Rema Days 2019

 

     Fabryka Maszyn CNC Plot Electronics pragnie Państwa zaprosić na swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku Rema Days w Nadarzynie. Targi odbędą się w dniach 13-15.02.2019r. Firma Plot Electonics swoje maszyny będzie prezentować w hali F na stoisku M3.

    Podczas Targów pokażemy Państwu ploter frezujący z serii Sentinel E 2131 w wersji 4 osiowej , idealnie nadający się do rozkroju płyt meblowych, reklamowych, kompozytowych –dibond, solid surface, drewna, aluminium. Sentinel E w wersji 4 osiowej przystosowany jest do pracy z różnorodnymii agregatami, jest to ploter szybki i dokładny, o czym będą się mogli Państwo przekonać osobiście.

    Drugą obrabiarką prezentowaną podczas Targów Rema Days jest maszyna CNC z serii Havok HS 57. Jest to najmniejsze urządzenie produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC z przeznaczeniem do frezowania aluminium, metali, kompozytów, plexi, mdf, i wielu innych materiałów. Havok jest maszyną z przeznaczeniem do grawerek precyzyjnych, nawiercania i gwintowania różnorodnych materiałów.

  Do zobaczenia w Nadarzynie.

 

Sentinel E_ploter_frezujacyHavok_cnc_maszyna
     

2019-02-06