FABRYKA MASZYN CNC

Jeśli czegoś szukasz z Maszyn CNC to w Fabryce Maszyn CNC znajdziesz to rozwiązanie. Polski Producent Produkcja Seryjna jak i Spersonalizowana. Wymiary i wyposażenie dowolne, dostosowane pod potrzeby.

Obrabiarki CNC seria Sentinel N

#Sentinel N to obrabiarki i jednocześnie Frezarki numeryczne CNC pracujące standardowo w układzie 3 osiowym - doposażenie tego modelu o głowice obrotową tzw. 4 oś C na wrzecionie umożliwia pracę z różnorodnymi agregatami frezującymi, wiercącymi, zaginającymi pod kątem, piłami CNC, głowicą tnącą CNC, bigownikiem, gwintownikiem, nożem wleczonym. Dla użytkowników tych urządzeń oznacza to w praktyce zakup nowoczesnego sprzętu, który ma możliwość adaptacji pod każde warunki produkcyjne w zależności od zapotrzebowania. Sprawdź rekomendacje użytkowników obrabiarek Sentinel N i dołącz do grona klientów Fabryki Maszyn CNC.

Plotery Frezujące CNC seria Sentinel E

Plotery frezujące CNC z serii SENTINEL E są idealnymi urządzeniami do szybkiego nestingu – rozkroju materiałów. Dzięki unikalnej konstrukcji lekkiej, a sztywnej maszyna osiąga bardzo szybkie przejazdy jałowe i obróbcze. Daje to gwarancje szybko i dokładnie wykonanych zadań. Jest to cecha szczególnie doceniana przy różnorodnym rozkroju, grawerowaniu, nawierceniach, wszędzie tam gdzie liczy się czas wykonywanych detali.

Frezarko - Grawerki CNC seria Havok

Frezarki CNC z serii HAVOK dzięki stabilnej konstrukcji z ruchomym stołem wytrzymują wyższe od standardowych obrabiarek obciążenia - dzieje się tak ze względu na umieszczenie każdego z napędów bezpośrednio na solidnej ramie. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna obróbka form i matryc.

Obrabiarki CNC 5-osi seria Sentinel N 5D

Wszędzie tam gdzie liczy się tempo wykonania prac i niezawodność – Sentinel N 5D stanowi wsparcie produkcji i doskonałe narzędzie wykonawcze. Obrabiarki Sentinel N 5D są częstym wsparciem produkcji w zakładach w Polsce i za granicą. Ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty i dużą moc wytwórczą stanowią potężne doposażenie każdej produkcji. Często użytkownikami obrabiarek 5-osiowych są klienci, którzy wcześniej zdecydowali się na zakup obrabiarek 3-osiowych z tej serii.

Obrabiarki Portalowe 5-osi seria Haltor

Pięcioosiowe centra obróbcze z serii Haltor to wielkogabarytowe obrabiarki pracujące w technologii High Speed Machine. Obrabiarki portalowe 5d CNC osiągają wysoką sztywność konstrukcji przy zachowaniu lekkiej budowy dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz zastosowaniu autorskiej technologii wypełnienia Hybrydowy Monolit (HM). Pozwala to na osiągnięcie bardzo wysokich prędkości obróbki, przy jednoczesnej eliminacji drgań i zachowaniu pożądanej dokładności.

Najlepsza Maszyna CNC

Sentinel  jest najlepszą maszyną CNC według rankingu maszyn CNC 2021 i 2022 roku

To wszystko dzięki opatentowanemu wynalazkowi Hybrydowy Monolit

Zdobądź wiedzę na temat CNC

Zdobądź unikalną wiedzę na temat obrabiarek i innych maszyn CNC. Nasz zespół tworzy eksperckie artykuły, dzięki, którym masz możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat tematów związanych z obrabiarkami CNC.

obrabiarka cnc n 5d
07
.
03
.
2022

*Wyprzedaż* Maszyna Sentinel N Potargowa [Warsaw Industry Week]

Obrabiarka potargowa Sentinel N zaprezentowana na tegorocznych Targach Warsaw Industry Week – wyposażona w 4 oś C na wrzecionie dzięki temu jest przystosowana do pracy z agregatami kątowymi oraz głowicami oscylacyjnymi…

Fabryka Maszyn CNC - producent obrabiarek numerycznych

Jako jeden z najstarszych producentów maszyn CNC w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie i renomę a wszystkie wyprodukowane maszyny pracują zaś ich właściciele z maszyną kupili również spokój. Maszyny produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC trafiają do firm produkcyjnych z dość dużym obciążeniem produkcyjnym.

Wieloletnie doświadczenie firmy, kilkadziesiąt własnych rozwiązań technologicznych pozwala na zajęcie pozycji lidera wśród producentów maszyn CNC w Polsce. Zespół PLOT Electronics ciągle pracuję nad unowocześnianiem produkowanych urządzeń, tak aby każda z dostarczanych maszyny była szybka i precyzyjna.

Przeczytaj Aktualności ze świata CNC

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami na temat maszyn cnc

ploter frezujące cnc seria sentinel e
01
.
06
.
2022

Ploter frezujący Sentinel E 2130 z szybkim terminem dostawy

Fabryka Maszyn CNC posiada na magazynie w toku produkcyjnym ploter frezujący z serii Sentinel E 2130 –  idealnie nadający się do branży, stolarskiej, reklamowej, jachtowej. Maszyna dostępna do odbioru w przeciągu 3 tygodni – obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. Ploter posiada wrzeciono z ATC – firmy HSD, stół próżniowy, pompę – oraz możliwości […]

stoisko plot electronics warsaw industry week
26
.
05
.
2021

Fabryka Maszyn CNC zaprasza na Warsaw Industry Week

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

tektura sanex obróbka cnc kartonow
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Produkty tekturowe Sanex

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem są opakowania tekturowe.

ev triggo realizacja cnc
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Pojazd elektryczny Triggo

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem jest Polski Pojazd elektryczny Triggo.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Fabryka Maszyn CNC - Biuro
Fabryka Maszyn CNC (Plot Electronics) 11-500 Giżycko ul. Trocka4/4 - Produkcja ul. Sybiraków 8

    Wypełnij formularz