FABRYKA MASZYN CNC

Fabryka Maszyn CNC oferuje szeroki wybór maszyn z CNC. Jesteśmy polskim producentem oferującym produkcję seryjną i spersonalizowaną. Wymiary i wyposażenie maszyn są dostosowane pod potrzeby klienta. W naszej ofercie znajdziesz setki modeli obrabiarek, frezarek, ploterów, centrów obróbczych, laserów, wycinarek plazmowych, centrów wiertarskich, ploterów tnących, robotów, portali jezdnych, manipulatorów, przecinarek, wypalarek, maszyn edukacyjnych oraz produkcyjnych dla branży zbrojeniowej, metalowej, automotive, przemysłu wytwórczego, opakowań, reklamy, stolarstwa, modelarstwa, branż jachtowych, tekstylnej, energetycznej i innych. Nasze maszyny posiadają od 3 do 5 osi i więcej, z głowicami plazmowymi, laserowymi, tnącymi, bigującymi, nakładającymi, stemplującymi, dłutującymi, frezującymi oraz gwintującymi, z oprogramowaniem CAD-CAM. Jeśli szukasz maszyn CNC, to w Fabryce Maszyn CNC znajdziesz to czego potrzebujesz!

Obrabiarka CNC
Obrabiarki CNC seria Sentinel N

Seria Sentinel N to nowoczesne obrabiarki i frezarki numeryczne CNC, które standardowo pracują w układzie 3-5 osiowym. Dzięki doposażeniu modelu w głowicę obrotową 4 oś C na wrzecionie, umożliwiają one pracę z różnorodnymi agregatami frezującymi, wiercącymi, frezującymi pod kątem, piłami CNC, głowicą tnącą CNC, bigownikiem, gwintownikiem oraz nożem wleczonym. Oznacza to, że z naszymi urządzeniami otrzymujesz sprzęt, który możesz dostosować do każdych warunków produkcyjnych, zależnie od potrzeb Twojego biznesu. Niezawodność i jakość urządzeń Sentinel N zostały docenione przez wielu użytkowników, którzy polecają nasze obrabiarki. Dołącz do grona zadowolonych klientów Fabryki Maszyn CNC i sprawdź, jakie CNC możemy dla Ciebie zrobić.

Plotery Frezujące CNC seria Sentinel E

Plotery frezujące CNC z serii SENTINEL E to idealne urządzenia do szybkiego nestingu i rozkroju materiałów. Dzięki swojej unikalnej, lekkiej i sztywnej konstrukcji, maszyna osiąga bardzo szybkie przejazdy jałowe i obróbcze, co gwarantuje szybkie i dokładne wykonanie zadań. Ta cecha szczególnie się sprawdza przy różnorodnym rozkroju, grawerowaniu, nawierceniach i wszędzie tam, gdzie czas wykonania detali jest kluczowy.

Zastępujemy frezarko - grawerkę CNC Havok nowym modelem Minion CNC

Obrabiarka MINION CNC to najnowszy model frezarki CNC, który zastępuje popularną wcześniej wersję HAVOK. Dzięki stabilnej konstrukcji z ruchomym stołem, MINION CNC jest w stanie wytrzymać wyższe obciążenia od standardowych obrabiarek bramowych. Taka konstrukcja pozwala na precyzyjną obróbkę form i matryc 3D. MINION CNC sprawdza się świetnie podczas frezowania i grawerowania materiałów, takich jak drewno, MDF, aluminium, plexi, tworzywa sztuczne, metale kolorowe i stale. Maszyna doskonale radzi sobie również z grawerowaniem stali nierdzewnej, żaroodpornej i innych trudno obrabialnych materiałów. Dzięki swoim niewielkim gabarytom, MINION CNC mieści się w niewielkiej przestrzeni, a jednocześnie posiada duże możliwości wytwórcze. Opatentowane rozwiązanie odlewanego korpusu wpływa na solidność i stabilność całego układu mechaniki, co przekłada się na ogromne możliwości wytwórcze od bardzo małych detali do sporych form. Maszyna MINION CNC nie jest dedykowana tylko do obróbki metalu, ponieważ jej wielofunkcyjne wrzeciono o dużym zakresie obróbczym materiałów pozwala na obróbkę różnorodnych materiałów, w tym również stali w minimalnym zakresie obrotów około 1000 obr/min, jak i wymagających materiałów w zakresie 24000 obr/min. Dzięki uniwersalnemu rozwiązaniu, MINION CNC umożliwia szeroki zakres prac CNC. Maszyna została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie użytkownika i obsłudze przez szkolących się operatorów. Panel dotykowy jest dzielony na dowolne pola, co ułatwia obsługę maszyny z programem sterującym i jednoczesną obserwację obróbki. MINION CNC jest idealnym narzędziem dla prototypowni, zakładów produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest użycie maszyny CNC. Przesuwne drzwi mogą, pracować automatycznie, umożliwiając całkowicie automatyczną obsługę przez centra zrobotyzowane podawczo-odbiorcze, gdzie w linii produkcyjnej 1 robot może obsługiwać do 24 maszyn MINION

maszyny cnc
Obrabiarki CNC 5-osi seria Sentinel N 5D

Obrabiarka Sentinel N 5D to doskonałe narzędzie do produkcji, które zapewnia szybkość i niezawodność. Dzięki niewielkim gabarytom i dużej mocy wytwórczej stanowi idealne rozwiązanie dla każdej produkcji. Obrabiarki Sentinel N 5D są popularne w Polsce i za granicą, a ich użytkownicy często są bardzo zadowoleni z ich skuteczności. Maszyna ta jest wielofunkcyjna i pozwala na frezowanie, cięcie, grawerowanie, nanoszenie, bigowanie, stemplowanie i gwintowanie. Można ją łatwo rozbudować, a jej konstrukcja opiera się na nowatorskiej technologii Hybrydowego Monolitu - HM, co zapewnia sztywność 1250% większą niż standardowe rozwiązania, tłumienie drgań oraz lekkość i wytrzymałość. To przekłada się na szybkość i jakość wykonanych detali, a patenty i rozwiązania technologiczne, takie jak wąchacze strukturalne, ochraniacz kablowy i podstawy bramy o rozproszonych naprężeniach, sprawiają, że jest to idealne narzędzie dla każdej produkcji.

Obrabiarki Portalowe 5-osi seria Haltor

Obrabiarki z serii Haltor to wyjątkowe centra obróbcze, które wyróżniają się zarówno wysoką sztywnością konstrukcji, jak i lekką budową dzięki zastosowaniu autorskiej technologii wypełnienia Hybrydowy Monolit (HM). Dzięki temu osiągają bardzo wysokie prędkości obróbki i mogą frezować różne materiały, w tym metale, tworzywa, drewno i laminaty. Są nieodzowne przy tworzeniu form wielkogabarytowych, które znajdują zastosowanie w takich branżach jak stoczniowa, automotive, ciesielstwo i modelarstwo. Oprócz wyjątkowej jakości i funkcjonalności, Haltor oferuje również szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak wąchacze strukturalne, ochraniacz kablowy czy podstawy bramy o rozproszonych naprężeniach. Dzięki nim szybkość wykonywania ścieżek w strategiach wykończeniowych trwa znacznie krócej, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Jeśli szukasz profesjonalnej i niezawodnej obrabiarki do swojego biznesu, to Haltor to idealny wybór. Dzięki swojej jakości i funkcjonalności, pozwoli Ci na osiągnięcie doskonałych wyników w krótkim czasie.

Najlepsza Maszyna CNC

Sentinel  jest najlepszą maszyną CNC według rankingu maszyn CNC 2021 i 2022 roku

Opatentowany wynalazek Hybrydowy Monolit pozwala na osiągnięcie niezrównanej wydajności maszyn CNC. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii, nasze maszyny są wyjątkowo sztywne i jednocześnie lekkie, co przekłada się na znaczne zwiększenie prędkości obróbki. Hybrydowy Monolit jest jednym z kluczowych elementów naszych produktów, dzięki czemu nasza firma zyskała uznanie wśród klientów z całego świata.

Odkryj tajniki technologii CNC i poznaj sekrety najnowocześniejszych maszyn numerycznych. Dzięki naszym eksperckim artykułom i poradom, zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci na wykorzystanie potencjału maszyn CNC w pełni. Czekamy na Ciebie!

Zapoznaj się z unikalną wiedzą na temat obrabiarek i innych maszyn CNC. Nasz zespół ekspertów tworzy specjalistyczne artykuły, które pozwolą Ci rozszerzyć swoją wiedzę na temat tematów związanych z obróbką CNC. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń oraz 18-letnie doświadczenie we frezowaniu jako dodatkowej usługi CNC, na których testowaliśmy nasze maszyny.

głowica oscylacyjna cnc
25
.
11
.
2022

Najważniejsze aspekty przed zakupem pierwszej maszyny CNC

Zdajesz sobie sprawę że świat idzie do przodu, jest szybszy, bardziej zaawansowany niż 10 lat temu. Nowe technologie wypierają stare konwencjonalne rozwiązania. Czytasz, sprawdzasz, badasz rynek maszyn cnc  i jesteś prawie gotowy na modernizację swojego parku maszynowego. Na zakup tej jedynej obrabiarki CNC która przyniesie ci pieniądze i niezależność produkcyjną. Krok Pierwszy – Przeanalizuj swoje […]

maszyny cnc
24
.
11
.
2022

Czy warto inwestować w maszyny CNC?

Technologie maszyn cnc towarzyszą przemysłowi i przedsiębiorczości od kilkudziesięciu lat. Technologie maszyn cnc niewątpliwie towarzyszą przemysłowi i przedsiębiorczości od kilkudziesięciu lat.  Już w  połowie XX wieku fabryki w Stanach Zjednoczonych zaczęły stopniowo wprowadzać technologię obróbki CNC przy stałej produkcji – aby wytwarzać więcej, taniej, dokładniej i szybciej.  Od lat 60 tych XX tego wieku technologia […]

07
.
03
.
2022

*Wyprzedaż* Maszyna Sentinel N Potargowa [Warsaw Industry Week]

Obrabiarka potargowa Sentinel N zaprezentowana na tegorocznych Targach Warsaw Industry Week – wyposażona w 4 oś C na wrzecionie dzięki temu jest przystosowana do pracy z agregatami kątowymi oraz głowicami oscylacyjnymi…

Odkryj doświadczenie w produkcji obrabiarek CNC z Plot Electronics - Fabryką Maszyn Numerycznych

Jako jeden z najstarszych producentów maszyn CNC w Polsce, posiadamy wieloletnie doświadczenie i renomę, a wszystkie przez nas wyprodukowane maszyny zapewniają spokój ich właścicielom podczas pracy. Nasze maszyny trafiają do firm produkcyjnych, które mają dość duże obciążenie produkcyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kilkudziesięciu własnym rozwiązaniom technologicznym, zajmujemy pozycję lidera wśród producentów maszyn CNC w Polsce. Nasz zespół PLOT Electronics ciągle pracuje nad unowocześnianiem produkowanych urządzeń, aby każda z dostarczanych maszyn była szybka i precyzyjna.

maszyny cnc

Zobacz Aktualności ze świata CNC

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami dotyczącymi maszyn CNC, obrabiarek, centrów obróbczych, ploterów, laserów, wypalarek plazmowych, technologii wytwarzania, innowacji w produkcji, targach branżowych oraz nowych możliwościach w dziedzinie obróbki numerycznej.

Targi Metaltech
29
.
01
.
2023

Fabryka Maszyn CNC na Targach Metaltech

Na targach Metaltech swój debiut miała Maszyna z serii Minion CNC. Wystawiono ją na stoisku Klastra Obróbki Metali do którego należy FabrykaMaszyn CNC. Targi o takim profilu odbyły się po raz pierwszy. Z duma prezentowaliśmyten model maszyny CNC i nie spodziewaliśmy się tak dużego sukcesu w zainteresowaniu. Jest to wyjątkowa maszyna o ciekawym wyglądzie i wielu możliwościach obróbczych. […]

stoisko plot electronics warsaw industry week
26
.
05
.
2021

Fabryka Maszyn CNC zaprasza na Warsaw Industry Week

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

tektura sanex obróbka cnc kartonow
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Produkty tekturowe Sanex

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem są opakowania tekturowe.

ev triggo realizacja cnc
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Pojazd elektryczny Triggo

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem jest Polski Pojazd elektryczny Triggo.

Szybki kontakt :

Dobierzemy odpowiednią maszynę oraz technologię do Twoich potrzeb, a następnie wyprodukujemy, zoptymalizujemy proces i przeszkolimy Cię w obsłudze. Dopiero po tym kroku przeprowadzimy formalny odbiór, a Ty będziesz miał pewność, że maszyna spełnia Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Fabryka Maszyn CNC - Centrala i Biuro
Fabryka Maszyn CNC (Plot Electronics) 11-500 Giżycko ul. Trocka4/4 - Produkcja ul. Sybiraków 8
Dział sprzedaży i wycen

    Wypełnij formularz


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego zapytania. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności