FABRYKA MASZYN CNC

Jeśli czegoś szukasz z CNC to w Fabryce Maszyn CNC to znajdziesz. Polski Producent Produkcja Seryjna jak i Spersonalizowana. Wymiary i wyposażenie dowolne, dostosowane pod potrzeby. Setki modeli Obrabiarek, Frezarek, Ploterów, Centów obróbczych, Laserów, Wycinarek Plazmowych, Centrów Wiertarskich, Ploterów tnących, Robotów... , Portali jezdnych, Manipulatorów, Przecinarek, Wypalarek, Maszyn Edukacyjnych, Produkcyjnych Dla Branży: Zbrojeniowej, Metalowa, Automotive, Przemysłu wytwórczego, opakowań, reklamy, stolarstwa, modelarstwa, branż Jachtowych, Tekstylnej, Energetycznej i innych. Maszyn 3, 4, 5 osiowych i więcej z Głowicami plazmowymi, laserowymi, tnącymi, bigującymi, nakładającymi, stemplującymi, dłutującymi, Frezującymi, Gwintującymi z oprogramowaniem CAD-CAM

Obrabiarka CNC
Obrabiarki CNC seria Sentinel N

#Sentinel N to obrabiarki i jednocześnie Frezarki numeryczne CNC pracujące standardowo w układzie 3 - 5 osiowym - doposażenie tego modelu o głowice obrotową tzw. 4 oś C na wrzecionie umożliwia pracę z różnorodnymi agregatami frezującymi, wiercącymi, zaginającymi pod kątem, piłami CNC, głowicą tnącą CNC, bigownikiem, gwintownikiem, nożem wleczonym. Dla użytkowników tych urządzeń oznacza to w praktyce zakup nowoczesnego sprzętu, który ma możliwość adaptacji pod każde warunki produkcyjne w zależności od zapotrzebowania. Sprawdź rekomendacje użytkowników obrabiarek Sentinel N i dołącz do grona klientów Fabryki Maszyn CNC.

Plotery Frezujące CNC seria Sentinel E

Plotery frezujące CNC z serii SENTINEL E są idealnymi urządzeniami do szybkiego nestingu – rozkroju materiałów. Dzięki unikalnej konstrukcji lekkiej, a sztywnej maszyna osiąga bardzo szybkie przejazdy jałowe i obróbcze. Daje to gwarancje szybko i dokładnie wykonanych zadań. Jest to cecha szczególnie doceniana przy różnorodnym rozkroju, grawerowaniu, nawierceniach, wszędzie tam gdzie liczy się czas wykonywanych detali.

Frezarko - Grawerki CNC seria Havok

Frezarki CNC z serii HAVOK dzięki stabilnej konstrukcji z ruchomym stołem wytrzymują wyższe od standardowych obrabiarek obciążenia - dzieje się tak ze względu na umieszczenie każdego z napędów bezpośrednio na solidnej ramie. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna obróbka form i matryc.

maszyny cnc
Obrabiarki CNC 5-osi seria Sentinel N 5D

Wszędzie tam gdzie liczy się tempo wykonania prac i niezawodność – Sentinel N 5D stanowi wsparcie produkcji i doskonałe narzędzie wykonawcze. Obrabiarki Sentinel N 5D są częstym wsparciem produkcji w zakładach w Polsce i za granicą. Ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty i dużą moc wytwórczą stanowią potężne doposażenie każdej produkcji. Często użytkownikami obrabiarek 5-osiowych są klienci, którzy wcześniej zdecydowali się na zakup obrabiarek 3-osiowych z tej serii.

Obrabiarki Portalowe 5-osi seria Haltor

Pięcioosiowe centra obróbcze z serii Haltor to wielkogabarytowe obrabiarki pracujące w technologii High Speed Machine. Obrabiarki portalowe 5d CNC osiągają wysoką sztywność konstrukcji przy zachowaniu lekkiej budowy dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz zastosowaniu autorskiej technologii wypełnienia Hybrydowy Monolit (HM). Pozwala to na osiągnięcie bardzo wysokich prędkości obróbki, przy jednoczesnej eliminacji drgań i zachowaniu pożądanej dokładności.

Najlepsza Maszyna CNC

Sentinel  jest najlepszą maszyną CNC według rankingu maszyn CNC 2021 i 2022 roku

To wszystko dzięki opatentowanemu wynalazkowi Hybrydowy Monolit

Zdobądź wiedzę na temat CNC

Zdobądź unikalną wiedzę na temat obrabiarek i innych maszyn CNC. Nasz zespół tworzy eksperckie artykuły, dzięki, którym masz możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat tematów związanych z obrabiarkami CNC.

głowica oscylacyjna cnc
25
.
11
.
2022

Najważniejsze aspekty przed zakupem pierwszej maszyny CNC

Zdajesz sobie sprawę że świat idzie do przodu, jest szybszy, bardziej zaawansowany niż 10 lat temu. Nowe technologie wypierają stare konwencjonalne rozwiązania. Czytasz, sprawdzasz, badasz rynek maszyn cnc  i jesteś prawie gotowy na modernizację swojego parku maszynowego. Na zakup tej jedynej obrabiarki CNC która przyniesie ci pieniądze i niezależność produkcyjną. Krok Pierwszy – Przeanalizuj swoje […]

maszyny cnc
24
.
11
.
2022

Czy warto inwestować w maszyny CNC?

Technologie maszyn cnc towarzyszą przemysłowi i przedsiębiorczości od kilkudziesięciu lat. Technologie maszyn cnc niewątpliwie towarzyszą przemysłowi i przedsiębiorczości od kilkudziesięciu lat.  Już w  połowie XX wieku fabryki w Stanach Zjednoczonych zaczęły stopniowo wprowadzać technologię obróbki CNC przy stałej produkcji – aby wytwarzać więcej, taniej, dokładniej i szybciej.  Od lat 60 tych XX tego wieku technologia […]

07
.
03
.
2022

*Wyprzedaż* Maszyna Sentinel N Potargowa [Warsaw Industry Week]

Obrabiarka potargowa Sentinel N zaprezentowana na tegorocznych Targach Warsaw Industry Week – wyposażona w 4 oś C na wrzecionie dzięki temu jest przystosowana do pracy z agregatami kątowymi oraz głowicami oscylacyjnymi…

Fabryka Maszyn CNC - producent obrabiarek numerycznych

Jako jeden z najstarszych producentów maszyn CNC w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie i renomę a wszystkie wyprodukowane maszyny pracują zaś ich właściciele z maszyną kupili również spokój. Maszyny produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC trafiają do firm produkcyjnych z dość dużym obciążeniem produkcyjnym.

Wieloletnie doświadczenie firmy, kilkadziesiąt własnych rozwiązań technologicznych pozwala na zajęcie pozycji lidera wśród producentów maszyn CNC w Polsce. Zespół PLOT Electronics ciągle pracuję nad unowocześnianiem produkowanych urządzeń, tak aby każda z dostarczanych maszyny była szybka i precyzyjna.

maszyny cnc

Przeczytaj Aktualności ze świata CNC

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami na temat maszyn cnc

Targi Metaltech
29
.
01
.
2023

Fabryka Maszyn CNC na Targach Metaltech

Na targach Metaltech swój debiut miała Maszyna z serii Minion CNC. Wystawiono ją na stoisku Klastra Obróbki Metali do którego należy FabrykaMaszyn CNC. Targi o takim profilu odbyły się po raz pierwszy. Z duma prezentowaliśmyten model maszyny CNC i nie spodziewaliśmy się tak dużego sukcesu w zainteresowaniu. Jest to wyjątkowa maszyna o ciekawym wyglądzie i wielu możliwościach obróbczych. […]

stoisko plot electronics warsaw industry week
26
.
05
.
2021

Fabryka Maszyn CNC zaprasza na Warsaw Industry Week

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

tektura sanex obróbka cnc kartonow
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Produkty tekturowe Sanex

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem są opakowania tekturowe.

ev triggo realizacja cnc
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Pojazd elektryczny Triggo

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem jest Polski Pojazd elektryczny Triggo.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Fabryka Maszyn CNC - Biuro
Fabryka Maszyn CNC (Plot Electronics) 11-500 Giżycko ul. Trocka4/4 - Produkcja ul. Sybiraków 8

    Wypełnij formularz


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi wysłanego zapytania. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności