Data:
25
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Dron Prometheus

Jan Kowalski
Młodszy inżynier, Plot Electronics
prometheus dron realizacja cnc

Fabryka Maszyn CNC PLOT Electronics dzięki swoim produktom wspiera prężnie rozwijające się linie produkcyjne Przemysłu 4.0 w Polsce.

Firma PROMETHEUS S.A. zaufała nam zaopatrując się w obrabiarkę CNC z serii Sentinel N (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o obrabiarce CNC Sentinel N). Już teraz można obejrzeć efekty całego projektu w którym uczestniczyła obrabiarka o wszechstronnym przeznaczeniu – Sentinel N na stronie internetowej, autora drona „Prometeusz”: http://prometheus-sa.com/

Krótki opis:
PROMETEUSZ GSM-077 – to pierwszy na Świecie hybrydowy dron do „rozmowy” z ludźmi w czasie rzeczywistym w technologii GSM/LTE/5G lub poprzez łącze satelitarne SatCom, latający podczas deszczu i śniegu. Dron dla segmentu publik z sektora służby porządku publicznego i energetycznego o czasie lotu do 5 godzin.

Nie zwlekaj i już dziś napisz do nas aby zdobyć niezastąpioną maszynę prosto z Twoich marzeń.
Adres e-mail do zapytań ofertowych: biuro@obrabiarki-cnc.pl

Udostępnij:
Jan Kowalski
Młodszy inżynier, Plot Electronics
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.