O firmie

Plot

Fabryka Maszyn CNC
producent obrabiarek numerycznych

Fabryka Maszyn CNC -Plot Electronics jest polskim producentem maszyn sterowanych numerycznie o przeróżnym zastosowaniu i gabarytach. Przez lata naszej produkcji zaufało nam setki klientów, którzy stosują wyprodukowane przez nas maszyny w swoich zakładach.

Innowacyjne podejdzie do produkcji, szukanie nowych rozwiązań na rynku i tworzenie nowatorskich aplikacji są to cechy które szanują odbiorcy i nowi kontrahenci.

PLOT

Info

PLOT

Jakość

PLOT

rzetelność

PLOT

Referencje

PLOT

Cena

PLOT

bezpieczność

Info

Fabryka maszyn CNC Plot Electronics zajmuję się produkcją maszyn CNC od 2004 roku. Produkuję nowoczesne obrabiarki CNC, plotery frezujące, plotery tnące, frezarki CNC, obrabiarki osiowe i centra obróbcze.Wieloletnie doświadczenie firmy, kilkadziesiąt własnych rozwiązań technologicznych pozwala na zajęcie pozycji lidera jako producent CNC. Fabryka Maszyn CNC nie kopiuję tylko tworzy, projektuję. Zespół Plot Electronics ciągle pracuję nad unowocześnianiem produkowanych urządzeń, tak aby każda z dostarczanych maszyny była:
- silna
- szybka
- precyzyjna
Są to podstawowe cechy niezawodnych obrabiarek CNC. Zaoferować może je jedynie Fabryka Maszyn CNC. Tylko te produkty mogą zapewnić ci bezpieczeństwo produkcyjne i finasowe.
Dzięki precyzji w działaniu i dążeniu do założonych celów Fabryka Maszyn CNC jest w stanie produkować urządzenia porównywalne do najwyższych standardów światowych. Stosowane w obrabiarkach CNC własne rozwiązania technologiczne poprzedzone są zawsze kilkuletnimi badaniami wdrożeniowymi, ale dzięki temu uzyskuje się pewność, że maszyna posiada najwyższe parametry.Tylko ta firma może zaprezentować własne prawa patentowe, które ułatwiają klientom uzyskane dotacji na dostarczane urządzenia.

Jakość:

Produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC Obrabiarki CNC, plotery frezujące, plotery tnące, centa obróbcze, frezarki CNC mają zachowane najwyższe standardy jakości. Na każdym etapie procesu produkcyjnego, zachowana jest szczegółowa kontrola jakości . Urządzenia powstające w Fabryce Maszyn CNC mają solidną podstawę i najlepsze podzespoły. Firma od lat stawia na światowe marki, które są najlepsze dzięki swojej niezawodności. Dlatego też Fabryka Maszyn CNC współpracuje z najlepszymi, aby utrzymać się na pozycji lidera i wyznaczać nowe trendy na rynku CNC. Do nowatorskich osiagnięć firmy należą m.in.:
Hybrydowy Monolit™ - pozwala na osiągniecie bardzo dużych sztywności maszyny bez zbędnego jej obciążania masą. Pozwala to na szybką i dokładną obróbkę nawet najbardziej wymagających i twardych materiałów
Wahacze strukturalne™ - wzmacniają kinematykę i mechanikę. Eliminują drgania, kompensują odchyłki mechaniczne i wpływy temperaturowe, przez co obróbka jest dokładniejsza i wydajniejsza.
Ochraniacz kablowy™- opatentowane rozwiązanie Fabryki maszyn CNC - chroni najmniej żywotne elementy maszyny – okablowanie, Chroni wiązki kablowe od urazów zewnętrznych jakie mogą się zdarzyć podczas obróbki materiałowej.

Dzięki tym aplikacjom jak i wielu innym urządzenia produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC dają twojemu biznesowi gwarancje jakości i rzetelności. Plotery frezujące, obrabiarki CNC, plotery tnące, frezarki produkowane przez Plot Electronics wytwarzają tysiące elementów w różnych branżach o przeróżnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Widać je zarówno w życiu codziennym jak i w zaawansowanych technologiach niedostępnych jeszcze dla społeczeństwa.

Rzetelność:

Zespół Fabryki Maszyn CNC to zgrany i doświadczony team, który gwarantuję solidność wykonania urządzenia. Obecnie Fabryka Maszyn CNC jest w stanie produkować jednocześnie 10 urządzeń, które następnie poddawane są wnikliwym testom – kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcyjnym. Plot Electronics nie boi się zleceń nawet najbardziej wymagających klientów. Przez co może Państwu zaoferować najbardziej wydajne i najsztywniejsze maszyny na polskim rynku. Ponad 20 letnia tradycja firmy pozwoliła nam na wypracowanie pewnych standardów budowy maszyn i norm współpracy z naszymi klientami. Obecnie maszyny Plot Electronics ze skuteczności konkurują z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami światowych i europejskich marek. Szybkość, dokładność, moc i stabilność stosowanych przez Fabrykę Maszyn CNC rozwiązań została już przez te lata doceniona przez setki klientów.

Referencje:

 

Dzięki pozytywnym opiniom użytkowników maszyn wyprodukowanych przez Plot Electronics fabryka może dalej rozwijać i tworzyć aplikację dla nowych odbiorców. Referencję wszystkich klientów Fabryki Maszyn CNC są cennymi cennymi drogowskazami dla nowych odbiorców. Fabryka Maszyn CNC ma możliwość pokazania swoich maszyn w siedzibie klientów co jest wyrazem najwyższego zaufania i solidnej współpracy partnerskiej, nawet już po sprzedaży sprzętu. Nie ma nic cenniejszego przed zakupem maszyny jak bezpośrednia opinia użytkownika tych sprzętów. Fabryka maszyn CNC umożliw bezpośredni kontakt pomiędzy klientami co jest w samo w sobie najlepszą referencją dla produkowanych urządzeń cnc.


 

Cena:

Cena urządzenia wyprodukowanego przez Fabrykę Maszyn CNC zawsze jest niska w stosunku do uzyskanych korzyści. Jest ona przede wszystkim adekwatna do możliwości produkcyjnych maszyn i ich funkcjonalności. Koszt obrabiarek CNC produkowanych przez Fabrykę maszyn CNC jest w każdym razie nieporównywalny z zyskami jakie niesie posiadanie tych urządzeń w swoim zakładzie produkcyjnym. Obrabiarki CNC, plotery frezujące, plotery tnące dzięki perfekcyjnej konstrukcji, niezawodnym podzespołom nie przystopują twojej produkcji. Możesz mieć pewność, że każde zlecenie którego się podejmiesz zostanie wykonane terminowo i jakościowo, a twój biznes zyska rzeszę nowych kontrahentów.
Maszyny CNC produkowane przez Plot Electronics są szczególnie docenione w czasach deficytu na rynku pracy. Obrabiarki CNC stopniowo wypierają pracę ludzką z większości zakładów w kraju. Przez co ograniczane są koszty pracownicze.
Czas również nie jest przeliczalny na cenę, ale kupując maszynę oferowaną przez Fabrykę Maszyn CNC będziesz go miał zdecydowanie więcej.

Jeżeli chcesz poznać symulację leasingową do przygotowanej przez naszych konsultantów oferty skontaktuj z Działem Obsługi Klienta tel. 87 428 15 35.

Konsultanci Fabryki Maszyn CNC pomogą znaleźć optymalne na rynku rozwiązanie finansowania leasingowego do urządzeń CNC.

Bezpieczeństwo:

Fabryka Maszyn CNC zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy z klientem. Pierwszym krokiem jest dobór optymalnego urządzenia pod daną produkcję. Technicy i inżynierowie wskazują klientowi jakie urządzenie spełni w pełni jego potrzeby produkcyjne.
Klient czuje gwarancje bezpieczeństwa również przy odbiorze urządzenia. Kadra szkoleniowa Fabryki Maszyn CNC przekazuję wiedzę merytoryczną i praktyczną z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, funkcjonalności układu sterowania maszyny oraz podstawowych zasad obsługi urządzenia CNC. Szkolenie praktyczne przeprowadzane jest na właściwym urządzeniu klienta.
Operatorzy urządzeń Fabryki maszyn CNC – pomogą również dobrać odpowiednie narzędzia obróbcze pod określone materiały oraz wskażą najbardziej popularne techniki obróbcze CNC, ułatwiające pracę na urządzeniu.

Fabryka Maszyn CNC oferuję również serwis gwarancyjny, który można przedłużyć nawet do 5 lat. Świadczymy również serwis pogwarancyjny oraz zapewniamy stały dostęp do zużywających się podczas eksploatacji podzespołów maszyny. Plot Electronics współpracuję z najlepszymi światowymi markami więc dostęp do podzespołów nie jest ograniczony i ogólnie dostępny na rynku.
Bezpieczeństwo produkcji zapewnia zdalny serwis – który jest często praktykowany podczas pierwszych kroków pracy z maszynami CNC.
Ponadto klienci mogą liczyć na materiały szkoleniowe z zakresu praktycznego cięcia oscylacyjnego materiałów bardzo trudnych – Fabryka Maszyn CNC zapewnia darmowe materiały opasujące poszczególne technologię cięcie.

Fabryka Maszyn CNC to bezpieczeństwo i solidy parter dla twojego biznesu.