O firmie

Plot

O nas

Fabryka Maszyn CNC - PLOT Electronics produkuje maszyny sterowane numerycznie od 2004 roku. Od tego czasu powstały urządzenia o przeróżnym zastosowaniu i gabarytach. Przez lata naszej produkcji zaufało nam setki klientów, którzy stosują wyprodukowane przez nas rozwiązania w swoich zakładach. Innowacyjne podejście do produkcji, szukanie nowych trendów produkcyjnych na rynku i tworzenie nowatorskich aplikacji są to cechy które szanują użytkownicy naszych maszyn i nowi kontrahenci.

Obecnie firma Fabryka Maszyn CNC buduje nowe zaplecze produkcyjne i centrum badawczo-rozwojowe. Stale podejmuje prace badawcze nad doskonaleniem produkowanych urządzeń w zakresie sztywności konstrukcji, tłumienia drgań, ulepszenia dokładności obróbczych, tak aby produkowane urządzenia były perfekcyjne i innowacyjne.

PLOT

Info

PLOT

Jakość

PLOT

Rzetelność

PLOT

Referencje

PLOT

Cena

PLOT

Bezpieczność

 

Fabryka Maszyn CNC - producent obrabiarek numerycznych

Jako jeden z najstarszych producentów maszyn CNC w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie i renomę a wszystkie wyprodukowane maszyny pracują zaś ich właściciele z maszyną kupili również spokój. Maszyny produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC trafiają do firm produkcyjnych z dość dużym obciążeniem, do miejsc tj. stocznie, rafinerie jak również firmy z branży opakowań.

Wieloletnie doświadczenie firmy, kilkadziesiąt własnych rozwiązań technologicznych pozwala na zajęcie pozycji lidera wśród producentów maszyn CNC w Polsce. Zespół PLOT Electronics ciągle pracuję nad unowocześnianiem produkowanych urządzeń, tak aby każda z dostarczanych maszyny była:
✓ Szybka
✓ Precyzyjna
Są to podstawowe cechy maszyn przez nas produkowanych. Tylko te produkty mogą zapewnić Tobie bezpieczeństwo produkcyjne i finansowe. Dzięki precyzji w działaniu i dążeniu do założonych celów Fabryka Maszyn CNC jest w stanie produkować urządzenia porównywalne do najwyższych standardów światowych. Stosowane w obrabiarkach CNC własne rozwiązania technologiczne poprzedzone są zawsze kilkuletnimi badaniami wdrożeniowymi. W maszynach PLOT Electronics stosowane są opatentowane wynalazki, urządzenia posiadają również Opinie o innowacyjności, która ułatwia uzyskanie dofinansowania z funduszy unijnych.

Obróbka staliObróbka stalObróbka stal

 

Od naszej myśli twórczej wywodzą się wszystkie cuttery. Jesteśmy pomysłodawcą głowic aktywnych dzięki czemu rozwinęła się ta gałąź przemysłu. Obecne głowice typu "N" nie są trwale związane z maszyną a stanowią jedynie podzespół pobierany z wymiennik narzędzi, zaś napęd jest pobierany z wrzeciona.

Zobacz krótki film prezentujący Fabryke Maszyn CNC

Wysoka jakość wykonania maszyn CNC

Produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC frezarki CNC mają zachowane najwyższe standardy jakości. Na każdym etapie procesu produkcyjnego, zachowana jest szczegółowa kontrola jakości. Urządzenia powstające w Fabryce Maszyn CNC mają solidną podstawę i najlepsze podzespoły. Firma od lat stawia na światowe marki, które są najlepsze dzięki swojej niezawodności. Dlatego też Fabryka Maszyn CNC współpracuje z najlepszymi, aby utrzymać się na pozycji lidera i wyznaczać nowe trendy na rynku CNC.

Do nowatorskich rozwiązań  firmy w zakresie budowy maszyn cnc należą m.in.:
Hybrydowy Monolit™ - pozwala na osiągniecie bardzo dużych sztywności maszyny bez zbędnego jej obciążania masą. Pozwala to na szybką i dokładną obróbkę nawet najbardziej wymagających i twardych materiałów - rozwiązanie to posiada Opinię o Innowacyjności na skale światową.
Wahacze strukturalne™ - wzmacniają kinematykę i mechanikę. Eliminują drgania, kompensują odchyłki mechaniczne i wpływy temperaturowe, przez co obróbka jest dokładniejsza i wydajniejsza.
Ochraniacz kablowy™- opatentowane rozwiązanie Fabryki maszyn CNC , które chroni najmniej żywotne elementy maszyny – okablowanie. Chroni wiązki kablowe od urazów zewnętrznych, jakie mogą się zdarzyć podczas obróbki materiałowej.

Dzięki tym aplikacjom, jak i wielu innym urządzenia produkowane przez Fabrykę Maszyn CNC dają twojemu biznesowi gwarancje jakości i rzetelności. Plotery frezujące, obrabiarki CNC, plotery tnące, frezarki produkowane przez PLOT Electronics wytwarzają tysiące elementów w różnych branżach o przeróżnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Widać je zarówno w życiu codziennym, jak i w zaawansowanych technologiach niedostępnych jeszcze dla społeczeństwa.

Obrabiarka CNC Sentinel N uzyskała certyfikat "Produkt Warmia i Mazury"

Maszyny CNC jako manipulatory produkcyjne

Maszyny z Fabryki Maszyn CNC różnią się od pozostałych maszyn dostępnych na rynku, ideą działania. Należy traktować je jako manipulatory zdolne wykonywać zadania w zależności od posiadanej głowicy.
Jesteśmy w stanie wykonać wiele procesów na jednej maszynie
Frezowanie   Cięcie   Bigowanie   Znakowanie   Tłoczenie   Otworowanie   Stemplowanie   Nakładanie   Klejenie

Podstawową funkcją jest frezowanie różnych materiałów, co pozwala na szeroki zasięg klientów poprzez szeroki zakres możliwości obróbczych materiałów. Jako producent Maszyn CNC zaryzykowano przezbrajając linie produkcyjną na wykonywanie maszyn o takiej budowie i z taką ideą działania. Dzięki temu firma staje się teraz liderem, gdzie myśl posiadania jednego urządzenia o zmiennym funkcjonowaniu i dużych możliwościach wykonawczych, zwycięża nad sformułowaniem uniwersalności będącej kompromisem w rozwiązaniach konkurencji.

Rzetelność realizowanych usług

Zespół Fabryki Maszyn CNC to zgrany i doświadczony team, który gwarantuję solidność wykonania urządzenia. Obecnie Fabryka Maszyn CNC jest w stanie produkować jednocześnie 10 urządzeń, które następnie poddawane są wnikliwym testom – kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcyjnym. Możemy Państwu  zaoferować najbardziej wydajne i najsztywniejsze maszyny na polskim rynku. Obecnie maszyny PLOT Electronics ze skutecznością konkurują z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami światowych i europejskich marek. Szybkość, dokładność, moc i stabilność stosowanych przez Fabrykę Maszyn CNC rozwiązań została już przez te lata doceniona przez setki klientów. Wieloletnie doświadczenie i trafne nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, pozwalają udzielić gwarancji na produkt przy opiece serwisowej w tym zdalnej nawet do 10 lat.

Firma PLOT Electronics jest członkiem Klastra Obróbki Metali

Referencje od użytkowników

Dzięki pozytywnym opiniom użytkowników maszyn wyprodukowanych przez PLOT Electronics Fabryka może dalej rozwijać i tworzyć aplikację dla nowych odbiorców. Referencję wszystkich klientów Fabryki Maszyn CNC są cennymi drogowskazami dla nowych odbiorców. Nie ma nic cenniejszego przed zakupem maszyny jak bezpośrednia opinia użytkownika tych sprzętów. Poprzednie serie maszyn cieszą się ogromną 20 letnią niezawodnością, a produkt w obrocie wtórnym praktycznie nie występuje. Fabryka Maszyn CNC umożliwia bezpośredni kontakt pomiędzy klientami, co jest w samo w sobie najlepszą referencją dla produkowanych urządzeń CNC. 

Racjonalna cena

Cena urządzenia wyprodukowanego przez Fabrykę Maszyn CNC zawsze jest niska w stosunku do uzyskanych korzyści. Jest ona przede wszystkim adekwatna do możliwości produkcyjnych maszyn i ich funkcjonalności. Koszt obrabiarek CNC produkowanych przez Fabrykę Maszyn CNC jest w każdym razie nieporównywalny z zyskami jakie niesie posiadanie tych urządzeń w swoim zakładzie produkcyjnym.
Obrabiarki CNC, plotery frezujące, plotery tnące dzięki perfekcyjnej konstrukcji, niezawodnym podzespołom nie przystopują twojej produkcji. Wartość urządzeń rośnie z biegiem lat ze względu na liczne zalety i trwałość z której firma jest znana i doceniana.


Konsultanci Fabryki Maszyn CNC pomogą znaleźć optymalne na rynku rozwiązanie finansowania leasingowego do urządzeń CNC.

Jeżeli chcesz poznać symulację leasingową do przygotowanej przez naszych konsultantów oferty
skontaktuj z Działem Obsługi Klienta tel. 87 428 15 35.

Możesz mieć pewność, że każde zlecenie którego się podejmiesz zostanie wykonane terminowo i jakościowo, a twój biznes zyska rzeszę nowych kontrahentów. Maszyny CNC produkowane przez PLOT Electronics są szczególnie docenione w czasach deficytu na rynku pracy. Obrabiarki CNC stopniowo wypierają pracę ludzką z większości zakładów w kraju. Przez co ograniczane są koszty pracownicze. Czas również nie jest przeliczalny na cenę, ale kupując maszynę oferowaną przez Fabrykę Maszyn CNC będziesz go miał zdecydowanie więcej. 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Fabryka Maszyn CNC zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy z klientem. Pierwszym krokiem jest dobór optymalnego urządzenia pod daną produkcję. Technicy i inżynierowie wskazują Ci  jakie urządzenie spełni w pełni twoje potrzeby.  Linie produkcyjną produkowanych maszyn oparto na wyprodukowanych samodzielnie maszynach, gdzie pracując na nich operatorzy doskonalą przy tym proces a technicy maszyny. Podzespoły stosowane są od liderów, gdzie zakup zamienników w przyszłości i w nagłym momencie nie powinien stanowić żadnego kłopotu, dowolnym kraju. Klient czuje gwarancje bezpieczeństwa również przy odbiorze urządzenia. Kadra szkoleniowa Fabryki Maszyn CNC przekazuję wiedzę merytoryczną i praktyczną z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, funkcjonalności układu sterowania maszyny oraz podstawowych zasad obsługi urządzenia CNC.

Szkolenie praktyczne przeprowadzane jest na właściwym urządzeniu klienta. Operatorzy urządzeń Fabryki Maszyn CNC – pomogą również dobrać odpowiednie narzędzia obróbcze pod określone materiały oraz wskażą najbardziej popularne techniki obróbcze,  ułatwiające pracę na urządzeniu.

Niezawodny serwis

Fabryka Maszyn CNC oferuję również serwis gwarancyjny, który można przedłużyć nawet do 5 lat. Świadczymy również serwis pogwarancyjny oraz zapewniamy stały dostęp do zużywających się podczas eksploatacji podzespołów maszyny. PLOT Electronics współpracuję z najlepszymi światowymi markami więc dostęp do podzespołów nie jest ograniczony i ogólnie dostępny na rynku. Bezpieczeństwo produkcji zapewnia zdalny serwis – który jest często praktykowany podczas pierwszych kroków pracy z maszynami CNC. Ponadto klienci mogą liczyć na materiały szkoleniowe z zakresu praktycznego cięcia oscylacyjnego materiałów bardzo trudnych – Fabryka Maszyn CNC zapewnia darmowe materiały opisujące poszczególne technologie cięcia.

PLOT Electronics jest właścicielem marki Fabryka Maszyn CNC oraz innych:

 

Meble z systemem bezmontażowym

 

Wszystko o CNC. Aktualności i artykuły ze świata CNC

 

Fabryka Maszyn CNC to twój patent na sukces!