Aktualności ze świata CNC

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami i ogłoszeniami na temat maszyn cnc

Fabryka Maszyn CNC Życzenia
30
.
12
.
2022

Zespół Fabryki Maszyn CNC życzy Państwu zdrowia, pomyślności, szczęścia, dobrych, wesołych, błogosławionych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku 2023.

06
.
12
.
2022

Jubileusz Klastra Obróbki Metalu

Miło było gościć naszej firmie na Jubileuszu 15 lecia Klastra Obróbki Metali w dniach 04.-05.12.2022 w Janowie Podlaskim. Gratulujemy prężnego rozwoju i życzymy kolejnych sukcesów w jednoczeniu sił i współpracy firm z branży metalowej. Klaster Obróbki Metali to kluczowy partner w branży metalowo-maszynowej. Głównym zadaniem tej organizacji jest integracja krajowych i światowych liderów produkcji maszyn […]

11
.
03
.
2022

*Wyprzedaż* Maszyna Sentinel N Potargowa [Warsaw Industry Week]

Obrabiarka potargowa Sentinel N zaprezentowana na tegorocznych Targach Warsaw Industry Week – wyposażona w 4 oś C na wrzecionie dzięki temu jest przystosowana do pracy z agregatami kątowymi oraz głowicami oscylacyjnymi…

zespół plot electonics na targach warsaw industry week
14
.
11
.
2021

Warsaw Industry Week 2021 - Sentinel N

Za nami kolejna edycja targów Warsaw Industry Week. Serdecznie dziękujemy Państwu, wszystkim naszym gościom oraz dystrybutorom z Niemiec za aktywny udział i odwiedzenie naszego stoiska. W tym roku odwiedzający mieli okazję zobaczyć zaawansowane możliwości modelu Sentinel N podczas prac w stali…

stoisko plot electronics warsaw industry week
26
.
05
.
2021

Fabryka Maszyn CNC zaprasza na Warsaw Industry Week

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

tektura sanex obróbka cnc kartonow
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Produkty tekturowe Sanex

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem są opakowania tekturowe.

ev triggo realizacja cnc
26
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Pojazd elektryczny Triggo

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem jest Polski Pojazd elektryczny Triggo.

prometheus dron realizacja cnc
25
.
05
.
2021

Realizacje naszych klientów: Dron Prometheus

Maszyny CNC z serii Sentinel, wyprodukowane przez Fabryke Maszyn CNC PLOT Electronics po raz kolejny przyczyniły się do wsparcia linii produkcyjnej klienta, której efektem jest Dron Ptometheus.

sklep maszyny obrabiarki cnc
13
.
06
.
2019

Nowy sklep z Akcesoriami CNC

Zapraszamy do nowego sklepu z Akcesoriami CNC. W ofercie można znaleźć szeroką ofertę frezów do aluminium, drewna, kompozytów oraz głowic CNC.

obróbka pianki cnc
16
.
08
.
2018

Cutter Sentinel E HAS

Cutter Sentinel E HAS – maszyna przenaczona do cięcia materiałów. Cutter z serii Sentinel E HAS jest wysokowydajnościową maszyną z przeznaczeniem do cięcia różnorodnych materiałów.

głowica oscylacyjna t3000
29
.
06
.
2018

Rozszerz funkcjonalność swoich maszyn CNC - umożliwi ci to głowica oscylacyjna T3000

PLOT Electronics wprowadza głowice tnące CNC – oscylację elektryczną do regularnej sprzedaży. Każdy użytkownik maszyny frezującej dzięki oscylacji T 3000 może rozszerzyć funkcjonalność maszyny o opcje cięcia różnorodnych materiałów.

obrabiarka cnc plot electronics
01
.
12
.
2017

Ploter frezujący Sentinel E na Targach Rema Days

Targi Rema Days 2018 zostały już zakończone.
Fabryka Maszyn CNC dziękuje wszystkim odwiedzającym stoisko za zainteresowanie maszynami CNC produkowanymi przez Plot Electronics. Na Targach Rema Days ploter frezujący CNC z serii Sentinel E zaskoczył wszystkich wydajnością prac, szybkością obróbczą i przystępną ceną.

maszyny cnc wyprodukowane przez plot electronics
30
.
11
.
2017

Maszyny CNC wyprodukowane przez Fabrykę Maszyn CNC PLOT Electronics w latach 2000-2017

Maszyny CNC wyprodukowane przez Fabrykę Maszyn CNC – Plot Electronics w latach 2000-2017 to gwarancja i pewność najlepszego produktu.

obrabiarki cnc sentinel n
23
.
11
.
2017

Obrabiarki CNC Sentinel N - prawdziwa twarz wojownika

Obrabiarki CNC z serii Sentinel N wciąż ukazują nowe oblicze wojownika. Dzięki nowatorskiej technologii HM – Hybrydowy Monolit Fabryka Maszyn CNC PLOT Electronics mogła skonstruować maszynę doskonałą. Jej oblicze znajdziesz w obrabiarce Sentinel N.

obrabiarka sentinel e cnc
21
.
11
.
2017

Sentinel E - To najlepsze plotery frezujące za rozsądne pieniądze

Rozsądna cena za solidne urządzenie – to gwarancja dalszych sukcesów Twojej firmy.

obrabiarka cnc produkt warmia i mazury
18
.
11
.
2017

Obrabiarka CNC SENTINEL N zdobyła certyfikat "Produkt Warmia i Mazury"

Fabryka Maszyn CNC – Plot Electronics za produkcję obrabiarki CNC z serii Sentinel otrzymała prestiżowy certyfikat
„Produkt Warmia i Mazury”

fabryka maszyn cnc plot electronics
16
.
11
.
2017

Prezentacja Fabryka Maszyn CNC - obrabiarki cnc, plotery frezujące, maszyny piecioosiowe.

Prezentacja Fabryka Maszyn CNC – krótka wycieczka po firmie! Fabryka Maszyn CNC PLOT Electronics zaprasza do obejrzenia filmu o firmie.

frezowanie drewna haltor
12
.
11
.
2017

Obrabiarki 5 osiowe - maszyna portalowa Haltor

Szczególnie dużą popularność obrabiarki pięcioosiowe zdobyły w dużych zakładach przemysłowych specjalizujących się w produkcji wielkogabarytowych form dedykowanych dla branż automotiv, jachtowych, stoczniowych, lotniczych czy też wyspecjalizowanych zakładach stolarskich.

Brak wyników
wyszukiwania

Spróbuj wyszukać ponownie